Przejdź do treści

Aktualności

Aktualności

Boże Narodzenie 2017

święta 2017

Firma MITECH rozpoczęła szkolenie techników budownictwa

szkoła

5. grudnia 2017r. w Zespole Szkół Budowlano – Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu lokalna firma MITECH zrealizowała dla uczniów technikum budowlanego pierwsze profesjonalne szkolenie w zakresie wykonywania tynków cienkowarstwowych i dekoracyjnych.

Relacja z wydarzenia

Outlet

dollardudePolecamy towary z naszego outletu

Atesty higieniczne Mitech piasek pustyni, baranek oraz farba mineralna

ATEST piasek MIN

 

Od 11.07.2017 farby strukturalne Mitech Piasek Pustyni i Baranek oraz farba wewnętrzna mineralna Mitech MIN mogą być stosowane w ośrodkach służby zdrowia w tym w szpitalach, szkołach, żłobkach, w przemyśle m.in. spożywczym.

 

Atest higieniczny HK/B/0503/02/2017 dla farb strukturalnych Piasek Pustyni i Baranek.

Atest higieniczny HK/B/0503/01/2017 dla farby mineralnej.

 

Atesty obowiązują do 11.07.2022

Nowy katalog produktów Mitech 2017

Katalog Mitech 2017-1Nowy sezon prac budowlanych, nowy katalog. Udostępniamy nowy Katalog 2017 z produktami Mitech. W katalogu znajdziecie Państwo szeroką ofertę produktów chemii budowlanej poszerzoną o zewnętrzne systemy dekoracyjne i produkty przeznaczone do renowacji starego budownictwa. Katalog w wersji elektronicznej do pobrania ze strony internetowej, wersja drukowana dostępna u naszych przedstawicieli handlowych. Zachęcamy do lektury.

Katalog produktów 2017

 

 

evo 11

SWF file not found. Please check the path.

aleo

program-regionalny
slaskie
unia-europejska

Zapraszamy do zapisania się do naszego bezpłatnego newslettera, w którym będziemy Państwa informować o kolejnych działaniach podejmowanych przez firmę Mitech.