Kolorystyka tynków strukturalnych – paleta barw tynków

Prezentowane kolory mają charakter poglądowy. Zakupu nalezy dokonywać w oparciu o wzorniki listkowe VIP Collection, VIP Color i Natural Collection oraz wzornik książkowy tynków, dostępne u Dystrybutorów marki Mitech oraz w Mieszalniach farb i tynków Mitech.

Paleta barw tynków MITECH

Wybór koloru tynku elewacyjnego to ważna decyzja, która będzie miała wpływ na odbiór całego obiektu. Ściany elewacyjne to największa powierzchnia budynku, dlatego z pewnością będzie widoczna. Paleta barw tynków MITECH to zestaw kilkuset kolorów, w których dostarczane są produkty MITECH.

Czytaj więcej

Poszczególne propozycje różnią się kolorystyką i odcieniami. Można wybrać barwy naturalne o różnych tonacjach albo sięgnąć po nietypową mocną kolorystykę.

Jak korzystać z palety barw tynków oraz ich struktury?

Paleta barw pozwala na ocenę koloru, jaki pojawi się na elewacji po zastosowaniu danego produktu. Wystarczy wybrać okienko z konkretną barwą i ocenić na wzorniku jej odcień. Co więcej, paleta barw tynków ułatwi także ocenę wyglądu farby na tynkach o określonej strukturze. Do wyboru są tynki typu kornik i baranek dostępne w kilku wariantach grubości kruszywa. Dzięki temu z łatwością można ocenić, jakiego rodzaju powierzchnia sprawdzi się przy aranżacji wybranego obiektu. Pamiętać należy jednak, że prezentowane odcienie mają jedynie charakter poglądowy, ostateczną decyzję powinniśmy podejmować na podstawie właściwego wzornika książkowego bądź listkowego.

 

Baranek 1,5mm Baranek 1,5mm Baranek 2mm Baranek 2mm
Kornik 1,5mm Kornik 1,5mm Kornik 2mm Kornik 2mm
Baranek 1,5mm
Powrót do góry