Firma Mitech

Mitech silosy

MITECH Chemia Budowlana to firma rodzinna działająca od wielu lat na polskim rynku, specjalizująca się w produkcji systemów ociepleń budynków oraz produktów chemii budowlanej. Na przestrzeni lat, dzięki systematycznemu rozwojowi i licznym inwestycjom związanym z unowocześnieniem zaplecza laboratoryjno-produkcyjnego i zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry specjalistów oraz współpracy z renomowanymi dostawcami surowców, nasza marka stała się rozpoznawalna w Polsce i w wielu krajach Unii Europejskiej.
 
W trosce o zapewnienie najwyższej jakości materiałów, prowadzona jest ścisła kontrola surowców, wyrobów gotowych oraz procesów technologicznych. Innowacyjne systemy technologiczne, które wdrażają nasi inżynierowie, pozwalają dostarczyć produkty najwyższej jakości spełniające wymagania norm i oczekiwania klientów. Wysoki standard produktów potwierdzają Certyfikaty ETA i oznaczenia CE, które dopuszczają nasze produkty do stosowania w budownictwie w krajach UE.
 
Mitech jest zaangażowany w pomoc społeczną i charytatywną. Jedną z wielu inicjatyw społecznych jest sponsorowanie Klubu sportowego TS Mitech. Klub to nie jedyny nasz podopieczny. Nie zapominamy również o domach dziecka, uczniach szkół podstawowych, gimnazjalnych i specjalnych. Więcej o naszym zaangażowaniu znajduje się w zakładce Społeczna odpowiedzialność biznesu.

 

Zachęcamy do subskrypcji kanału Youtube Mitech.
Powrót do góry