Kontakt do działów

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Agnieszka Raczek | Kierownik Działu Sprzedaży
666 088 062
araczek@mitech.pl

Natalia Piela | Specjalista ds. sprzedaży krajowej
507 106 800
npiela@mitech.pl

Artur Ponikwia | Koordynator ds. Sprzedaży
883 392 905
aponikwia@mitech.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Ireneusz Żołnierczyk | Pełnomocnik Zarządu ds. Handlowych
510 283 936
izolnierczyk @mitech.pl

Piotr Olsiński | Dyrektor Handlowy ds. Rozwoju Rynku
532 217 485
polsinski@mitech.pl

REGIONALNI PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI 
Skorzystaj z wyszukiwarki >>

MARKETING

Filip Andrzejewski | Kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży
532 463 039
fandrzejewski@mitech.pl

TECHNICZNA OBSŁUGA KLIENTA

Jarosław Maślanka | Specjalista ds. technicznych
600 592 907
jmaslanka@mitech.pl

LOGISTYKA

Rafał Prochownik | Kierownik Transportu i Logistyki
509 442 743 
rprochownik@mitech.pl

ADRES

MITECH Chemia Budowlana Sp. z o.o.
ul. K. Tetmajera 87
34-300 Żywiec
+48 33 8 604 604
kontakt@mitech.pl

Powrót do góry