Archiwum aktualności

Nowe produkty w ofercie Mitech.

Klej poliuretanowy w piance MITECH MITOSIL.

Klej MITOSIL służy do mocowania płyt izolacyjnych do typowych podłoży budowlanych na fasadach i fundamentach. Nadaje się do klejenia płyt styropianowych, grafitowych oraz płyt ze styropianu ekstrudowanego XPS. Stosowany w systemach dociepleń budynków MITECH do dociepleń budynków nowo wznoszonych, jak i poddanych termo renowacji. Klej MITECH MITOSIL posiada aprobatę techniczną ITB nr AT-15-8625/2011.

Preparat do usuwania alg i glonów MITECH GLOMIX.

Preparat przeznaczony jest do usuwania skażenia mikrobiologicznego na powierzchniach zewnętrznych ścian budynków, posiada szerokie spektrum działania przeciw większości glonów, alg, grzybów i porostów występujących w budownictwie. Służy do czyszczenia powierzchni z kamienia, cegły, tynków cementowych, cementowo – wapiennych, tynków akrylowych, silikonowych, mineralnych.

Preparat gruntujący egalizujący.

Preparat gruntujący egalizujący przeznaczony do gruntowania tynków mineralnych przed malowaniem farbą silikonową Mitech FSIR. Może być stosowany również przed malowaniem farbami elewacyjnymi akrylowymi i siloksanowymi. Preparat przez wiązanie wodorotlenku wapnia, powstającego podczas wysychania tynku mineralnego ogranicza powstawanie wykwitów z węglanu wapnia. Pozwala na przyspieszenie prac związanych z malowaniem nowo aplikowanych tynków mineralnych.

Powrót do góry