Aktualności

LEJKI I PŁYNY DO INIEKCJI

Profesjonalne płyny oraz lejki do iniekcji w ofercie firmy Mitech

W ramach niniejszej podstrony naszego serwisu oddajemy do Państwa dyspozycji specjalistyczne, głęboko penetrujące płyny do iniekcji, uzyskiwane w oparciu o związki krzemu oraz hydrofobizujące domieszki. Wyroby te stanowią owoc naszego wieloletniego doświadczenia, rzetelnej branżowej wiedzy oraz bogato i nowocześnie wyposażonego zaplecza technicznego.

Jeśli chodzi o specyfikę swojego działania, płyn do iniekcji MITECH ma za zadanie wnikać w poddane aplikacji podłoże, a następnie wzmacniać je poprzez przerywanie tzw. podciągania kapilarnego oraz jest odpowiedzialny za sprawą tworzenia połączeń dodatkowych i nadawania podłożu właściwości hydrofobowych. Dzięki temu staje się ono odporne na wnikanie w głąb jego struktury wilgoci.

Nasze produkty wykorzystać można jako uzupełnienie w przypadku osuszania wilgotnych murów, a także jako docelowe rozwiązanie przy odtwarzaniu izolacji poziomej murów wykonanych z cegły, betonu lub kamienia. Dodatkowo rekomendujemy jego wykorzystanie do wzmacniania konstrukcji podłoża oraz do likwidowania z jego obrębu drobnych skaz.

Proponowany przez nas płyn do iniekcji stosować można na trzy sposoby – poprzez impregnację, iniekcję ciśnieniową, a także za pośrednictwem iniekcji grawitacyjnej. W ostatnim z wymienionych przypadków do przeprowadzania procesu niezbędne będą również odpowiednie lejki do iniekcji, które także zostały uwzględnione w naszej ofercie.

Jeśli zatem interesują Państwa profesjonalne płyny lub właśnie lejki do iniekcji, gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu.

Powrót do góry