Aktualności

NATURAL COLLECTION – NOWA PALETA BARW INSPIROWANA NATURĄ

Miniony rok dla wszystkich był sporym wyzwaniem, czas spędzony w odosobnieniu skłonił nas do ponownej refleksji nad najbliższym otoczeniem. Dom ponownie stał się centralnym punktem naszego życia – nie tylko miejscem do odpoczynku ale również pracy i nauki, a co najważniejsze schronieniem dla siebie i bliskich. Ta przestrzeń tak dla nas ważna, powinna zostać potraktowana ze szczególną troską.

W Mitech zdajemy sobie sprawę jak ważne jest aby w przestrzeni domowej czuć się komfortowo, dlatego stale pracujemy nad tym aby nasze produkty spełniały najwyższe oczekiwania, techniczne jak i estetyczne.

Nasi specjaliści, bazując na wieloletnim doświadczeniu w produkcji farb i tynków, po analizie bieżących trendów w nowoczesnej architekturze i projektowaniu wnętrz wyselekcjonowali do nowego wzornika 70 kolorów farb i tynków. Natural Collection to paleta inspirowana otaczającą nas naturą, swoimi kolorami nawiązuje do barw ziemi, wody, nieba i lasów. W szerokiej gamie kolorystycznej znalazły się  między innymi ciepłe odcienie brązu, piaskowe beże, delikatne błękity oraz wszechobecne popiele. Każdy więc kto szuka modnych kolorów ścian w 2021 roku powinien sięgnąć po naturalne odcienie.

Odcienie z nowej palety Natural Collection wyróżniają się naturalnością  delikatnością i zmniejszonym nasyceniem, dzięki czemu nie przemęczają zanadto naszego wzorku i sprzyjają do skorzystania z chwili relaksu własnych czertach ścianach.

Warto zaznaczyć, iż nasz nowy wzornik nie dotyczy jedynie farb do wnętrz, kolory Natural Collection dostępne są również dla farb elewacyjnych oraz tynków cienkowarstwowych. Prezentowane kolory charakteryzują się zwiększoną odpornością na promieniowanie słoneczne oraz na warunki atmosferyczne.

W celu uzyskania dokładniejszych informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, naszymi przedstawicielami handlowymi, bądź mieszalniami farb i tynków Mitech.

Powrót do góry