Aktualności

SIATKA DIAGONALNA

Specjalistyczna siatka diagonalna

W przypadku obróbki otworów okiennych oraz drzwiowych montaż siatki diagonalnej stanowi jeden z najważniejszych elementów decydujących o finalnym rezultacie przeprowadzanych prac. Jak pokazuje praktyka, czynnik ten jest równie istotny co prawidłowe umiejscowienia przyklejanego styropianu czy też samo wykończenie przy ramach okiennych.

Umiejętnie zastosowana siatka diagonalna skutecznie zabezpiecza tynk przed uszkodzeniami w ramach jego najbardziej newralgicznych miejsc. Jej brak natomiast szybko może zaowocować pojawianiem się pęknięć warstw zbrojących, które najpierw objawiają się w okolicach naroży otworów, a następnie sukcesywnie rozszerzają się na dalszą część powierzchni elewacji. To z kolei w dalszej perspektywie czasu prowadzi do zachodzenia w ramach tynku zjawiska odspajania.

Jeśli poszukują Państwo zatem rozwiązań skutecznie chroniących przed opisanymi wcześniej zagrożeniami, gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat proponowanej przez nas siatki diagonalnej.

Powrót do góry